O lokalitě

 

Praha-Radotín s 8320 obyvateli leží na jihozápadním okraji Prahy v údolí řeky Berounky. V bezprostřední blízkosti se nachází chráněná krajinná oblast Přírodní park Radotínsko-Chuchelský háj. To vše dodává městu ráz příjemného a moderního bydlení v přírodě, v těsné blízkosti centra hlavního města.

V Praze-Radotíně je plná občanská vybavenost - obchody, služby, banky, restaurace, kino, poliklinika, mateřské školky, základní škola, gymnázium Oty Pavla, umělecká škola a další.

V Radotíně se stále rozvíjí služby a kulturní život, vznikají sportovní spolky a společenské komunity. Máte možnost zapojit se do nejrůznějších zájmových kroužků pro děti i dospělé.

Sportovci zde naleznou široké spektrum sportovního uspokojení. Víceúčelová sportovní hala nabízí hru badmintonu, basketbalu, florbalu, futsalu a dalších sportů. Nachází se zde také lezecká stěna. Radotín diponuje fotbalovým hřištěm s umělým povrchem, travnatým hřištěm, běžeckým okruhem, beachvolejbalovými kurty, tenisovými kurty, nohejbalovým kurtem, squashem, lakrosovým hřištěm, skateparkem, bowlingem, paintballem, pétanquem, fitness, motokáry a další. V blízkosti je golfové hřiště Zbraslav, Karlštejn, Hodkovičky.

Řeku Berounku lemuje z Prahy do Berouna nově zrekonstruovaná cyklostezka, kde si můžete užít pohodlnou projížďku na kole, in-line bruslích či se projít se svými ratolestmi. V horkých letních měsících se můžete zchladit v Biotopu Radotín, což představuje přírodně filtrované koupaliště. V zimních měsících si zde zabruslíte.

Pozemek bytového domu Malý mlýn navazuje na starou vilovou zástavbu Radotína. Sídliště Radotín a autobusová zastávka do centra Prahy, či noční spoje z centra Prahy se nachází 500 m od objektu. Zde také naleznete polikliniku a mateřskou školku. Základní škola 1 km, hned vedle gymnázia Oty Pavla a Biotopu Radotín. Vlakové nádraží je vzdálené 1,5 km a multifunkční středisko se službami 1 km.  

 

Kvalitní a rychlé dopravní spojení do centra Prahy  

 • Autem:
  • Praha centrum: 20 min
  • Letiště Václava Havla: 19 min.
  • Nákupní středisko Zličín: 13 min.
 • MHD:
  • Vlakem na Prahu: každých 30 min., ve špičce každých 15 min.
  • Praha-Smíchov: 9 minut vlakem na linku metra B
  • Autobusové spojení: Praha Smíchov 20 min., Praha Barrandov 25 min. (noční spoje)

 

Rezidence Malý mlýn

Dostupné byty Radotín

Kontakt na prodejce

Ing. Petr Wolf

604 363 481

 

IBS Rokal s.r.o.

Táborská 2025
252 28 Černošice