Naše projekty

Rezidence Černošice

Nejmladší a velmi úspěšný projekt 20 bytů, který nabízí ve dvou moderních viladomech exklusivní bydlení se zahradou propojené podzemními garážemi. Projekt byl dokončený v roce 2016 za spolupráce s Prof. Ing. arch. Šafer a Ing. arch. Hájek ze společnosti SHA. Rezidence Černošice byla nominována na Stavbu roku 2016 a získala první místo prestižního ocenění Best of Realty 2016 v kategorii rezidenčních projektů do 25 bytů.

Centrum Černošice

Centrum Černošice – Vráž

Projekt dokončený v roce 2010 představuje moderní náměstí obklopené čtyřmi budovami s luxusními byty, obchody, kancelářemi a ordinacemi lékařů. Na projektu se podílel prof.Ing.Arch.Šafer a Ing.Arch.Hájek ze společnosti SHA. Především zásluhou jejich kvalitní architektury získalo CENTRUM ČERNOŠICE řadu významných ocenění v podobě nominace na prestižní titul Stavba roku 2010, nominace na cenu Státního fondu rozvoje bydlení za Nejlepší stavbu určenou k bydlení, Zvláštní ceny poroty v soutěži BEST OF REALTY 2010 a titulu Nejlepší investice roku 2010 v soutěži TOP INVEST.

viladomy-01

Viladomy Táborská

Dva viladomy se 16 byty z architektonického studia GRIDO Ing.arch.Petera Sticzay-Gromski, které se nacházejí v Černošicích v ulici Táborská. Domy svým umístěním čerpají z výhod přilehlého Centra Černošice a především užívají krásné výhledy na Brdské lesy. Byty jsou plně obydlené od roku 2006.

Terasy Černošice

Terasy Černošice

Menší bytový dům s 6 byty se společnou zahradou a s jedním obchodem v přízemí. Rohový dům, ulice Táborská a Hradecká, Černošice. Na projektu se podíl Ing.arch. Tomáš Pavlík a Ing.arch.Peter Sticzay-Gromski. Dokončený dům byl zcela obydlen ihned po kolaudaci v květnu 2014.

IMG_4158

Interiér kanceláře

Realizace interiérů obchodů, ordinací či kanceláří v rámci projektu CENTRUM ČERNOŠICE na základě požadavků a projektů našich klientů. V roce 2014 jsme dokončili naši vlastní kancelář podle návrhu architektonického studia JESTICO+WHILES a otevřeli jsme tak reprezentativní prodejní místo našich developerských projektů.

Interiér bytu

Interiér bytu

Realizujeme interiéry dle našich standardů i náročných klientských změn. V rámci každého projektu ve spolupráci s bytovými architekty vytváříme vzorové byty pro Vaši inspiraci.

Stavebniny Černošice

Stavebniny Černošice

Úzce spolupracujeme s naší sesterskou společností ROKAL PRAHA, a.s., která provozuje od roku 1997 prodejny stavebnin v Černošicích, Dobřichovicích a na Líšnici.

Postavili jsme pro ně v roce 2010 nový areál stavebnin s hobby marketem v Černošicích na základě projektu společnosti Šafer- Hájek architekti, s.r.o.

Stavebniny Dobřichovice

Stavebniny Dobřichovice

Nový areál stavebnin ROKAL PRAHA, a.s. v Dobřichovicích byl otevřen v roce 2013.

Rezidence Malý mlýn

Dostupné byty Radotín

Kontakt na prodejce

Ing. Petr Wolf

604 363 481

 

IBS Rokal s.r.o.

Táborská 2025
252 28 Černošice